KONST / Litografier / Serigrafi 10615559
*
nr 1061 5559
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), PT, bladets mått: 68x48
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 oktober 2016
kl 20:56:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/10 00:19:19
1
100 kr
10/10 20:20:20
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33
*
Marcel Strüwer-van Zuylen
nr 1061 5559
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), PT, bladets mått: 68x48
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 oktober 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/10 00:19:19 | 1 | 100 kr |
10/10 20:20:20 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33